By | اکتبر 21, 2018

دانلود بازی War Chess – بازی شطرنج 3 بعدی برای کامپیوتر

War Chess یک بازی شطرنج سه بعدی جدید در سبک استراتژیک است که در سال 2014 توسط big fish games ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است .

بازی شطرنج یکی از بازی های فکری و بسیار محبوب است که سالیان بسیار است که افراد مختلف این بازی فکری را انجام میدهند و حالا چندین سال است که این بازی کلاسیک به سیستم های کامپیوتری راه پیدا کرده است و از آن نسخه های مختلفی ساخته شده است که بازی War Chess یکی از نسخه های زیبا این بازی است.

این بازی نسبت به بعقیه بازی های شطرنج دارای تفاوت های خواصی است, ولی همچنان قوانین بازی شرنج پابرجا است و فقط ظاهر مهره ها و همچنین محلی که در آن مسابقه برگزار میشود منحصر به فرد است.

یکی از دیگر از ویژگی که بازی War Chess را منحصربفرد کرده است, نحوه ی بیرون رفتن مهره های زده شده است. نحوه ی بیرون رفتن به این صورت است میان دو مهره جنگی در میگیرد و سپس مهره ی سوخته شکست میخورد و از میدان خارج می شود.

پس اگر علاقمند به بازی ها شطرنج و سبک استراتژیک هستید هم اکنون می توانید بازی War Chess را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

war-chess-screen

جنگ شطرنج شما را به یک جهان می برد که در آن نژادهای دورف ها، الف ها و مردم وجود دارد. سربازان خود را از طریق بیابان های دور، ویرانه های معبد باستانی و دیگر مکان های مرموز هدایت کنید. شکست دادن مخالفان خود و ارتش خود را به پیروزی در یک بازی شطرنج با شکوه ارائه شطرنج!

اگر کمی عاری از عناوین شطرنجی قدیمی هستید، جنگ شطرنج آن را حل خواهد کرد. هنگام ضبط یک قطعه، یک نبرد متحرک را تماشا می کنید. هر قطعه حرکت های مختلف حمله را به نفع حریف خود. یک راه بد برای افزودن تنوع کمی به چنین بازی کلاسیک عالی نیست.

علاقه مندان به شطرنج ممکن است موضوع جنگ این بازی را موضوع خاصی بیابند، اما چیزی که مورد نظر است را ترک می کند.

بر اساس فقط عنوان به تنهایی شما ممکن است انتظار یک بازی شطرنج مبتنی بر شدید. این عنصر وجود دارد، اما این به اندازه کافی قوی نیست که این بازی را از دیگران در ژانر شطرنج جدا کند.

گیمپلی پایه و ویژگی های متحرک

شطرنج جنگ 3 بعدی شطرنج است که قطعات خود را در حال حرکت، مبارزه و قتل دیگران است. در این بازی شما در برابر یک حریف کامپیوتر هماهنگ هستید.

شما از 1 از 10 نقشه های مختلف (کویر، خرابه ها، جنگل ها) را انتخاب می کنید، تنظیمات دشواری را تنظیم می کنید و در یک بازی شطرنج نبرد شدید جنگیدید.

war-chess-screen

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی :

OS: Windows 2000/XP/VISTA/7/8
CPU: 600MHz or faster Processor
RAM: 128 MB

راهنمای نصب بازی :

– هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

– در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

لینک دانلود